b_300_0_16777215_0_0_images_vystavky_pid.jpg

Завдяки Мартіну Груневегу – купцю, ченцю-домініканцю, архіваріусу домініканського монастиря, де зараз розташований музей, ми знаємо як виглядав монастир у Середньовіччі. І не тільки.

Він залишив нам перший детальний опис Львова, історії з якого дійшли до нас вже як легенди. Ними можна помилуватися на картинах авторства Наталії Курій-Максимів, які виготовлені у техніці живопису на склі, що експонуються в нашому підземеллі.

Окрім того виставлена скульптурна група із зображенням однієї з найважливіших святині України – Почаївської Лаври роботи скульпторки Марії Савки–Качмар.

Демонструється відеоінсталяція «Внутрішні землі» режисера Олександра Дірдовського.

Іще тут можемо детальніше дізнатися про історію Отців проповідників (домініканців). Побачити археологічні знахідки, що знайдені під час будівельних робіт на території монастиря. Це - уламки гончарної кераміки, кахель, цегли і дахівки, фрагменти металевих знарядь тощо, які датуються від періоду пізнього середньовіччя до ХХ ст.; труби з дерев’яного водогону монастиря, який датується XVIII ст.

Збірні екскурсії організовуються щодня об 11:00, 14:00 і 17:00 біля музейної каси.

В інший час ви можете скористатися аудіогідом.

Для груп (не менше 5 осіб) можна замовити костюмовану екскурсію «Любов крізь віки» за попереднім записом. Тел.: (067)-702-13-21.