Детальніше...

3 грудня відзначаємо 300-річний ювілей відомого українського філософа Григорія Савича Сковороди (03.12 1722, Чернухи ‒ 09. 1794, Іванівка  на Харківщині). Усвідомлюючи потребу в ювілейний 2022 рік привернути увагу до філософії свободи духу, осмислити по-новому релігійний світогляд мислителя, Львівський музей історії релігії 9 листопада, в день пам’яті (смерті) Г. Сковороди, відкриє виставку “Мудрість як зброя”. Це цікавий проєкт наукової працівниці Софії Каськун за підтримки Українського культурного фонду.

Детальніше...

20 липня о 16.00 запрошуємо на відкриття виставки «Буддійська колекція. Пам’яті Івана Гречка».

Виставка приурочена пам’яті відомого львівського колекціонера Івана Гречка, який відійшов у засвіти 15 червня 2022 року. Представлені на ній експонати є цінними пам'ятками сакральної культури та історії бурятів. Більшість експонатів були врятовані Іваном Гречком у 1962 р. під час його експедиції в Бурятію. Вся буддійська колекція була подарована нашому музею.

Детальніше...

Запрошуємо вас на виставку до 130-річчя від дня народження Патріарха Йосифа Сліпого «Три життя Великої Людини», відкриття – 12 травня, о 14.00.

Це розповідь про людину, яка пройшла непростий життєвий шлях: затишний батьківський дім, навчання, пастирське служіння, арешт, період ув’язнення і, нарешті, звільнення.