b_300_0_16777215_0_0_images_vystavky_svitlo_v_farbah.jpg

Відкриття міжнародна виставки «Світло у фарбах» відбулося 7 квітня у музеї

Кожен малюнок тут є символічним листом вдячності, сповненим любові, надії та нехитної віри у перемогу. На конкурс, що передував виставці надійшло близько 300 робіт.

Переможці отримали дипломи та дарунки від музею. Партнерську підтримку заходу забезпечила Львівська Майстерня Мила, доповнивши свято приємними подарунками для переможців.

Юні митці трансформували свої глибокі емоції у яскраві барви та оригінальні композиції. Цей калейдоскоп дитячої уяви нагадує нам, наскільки важливою є моральна підтримка тих, хто тримає небо над Україною.
Ми переконані: дитячий малюнок – це щирий оберіг, здатний вберегти воїна у найважчу хвилину.

Головна місія проєкту – передати це «світло» безпосередньо до рук захисників. Усі роботи будуть відправлені у місця дислокації військових підрозділів як символ народної солідарності та вдячності за їхню мужність. Такий жест підтримки зміцнює бойовий дух і нагадує, що за кожним воїном стоїть майбутнє покоління, яке він захищає.

На виставці представлені роботи з різних міст: взяли участь діти зі Львова, Жовкви, Стрия, Сокаля, Шептицького, Золочева, Бортятина, Хирова, Чернівців, а також юні таланти зі Сполучених Штатів Америки. Мистецтво об’єднало різні міста, мистецькі школи, гуртки, студії навколо спільної мети – підтримки української свободи.

Ініціатор та організатор виставки-конкурсу художниця Оксана Гірняк.