-баба.gif     23 жовтня о 16 годині у Львівському музеї історії релігії відкривається фотовиставка, присвячена 200-річчю з дня народження Баба, Провісника Віри бахаї. Це розповіді про життя, вчення, місії двох Пророків-засновників Віри бахаї Бахауллу та Баба, а також про діяльність громади в Україні.
     Організатори – громада бахаї в України.

P. S.  КОРОТКО ПРО ВІРУ БАХАЇ
Віра Бахаї (арабською “баха” - “світло”, “слава”) зародилася в середині 19-го століття і є наймолодшою з існуючих світових релігій. На сьогодні Віра бахаї має громади в 232 країнах і посідає друге місце за географічним розповсюдженням на Землі після християнства згідно даних Британської енциклопедії на 1991 рік.
Засновником Віри Бахаї є Бахаулла (1817-1892), чиє ім’я перекладається з арабської як “Слава Бога”. Бахаї вважають, що на сьогодні Бахаулла є останнім посланником Бога, який продовжує місію засновників світових релігій: Авраама, Мойсея, Крішни, Будди, Зороастра, Христа, Мухаммада і Баба.
Головна ідея Віри Бахаї - єдність. Бахаї вірять, що існує лише один Бог, і що послідовні одкровення волі Божої через Його Посланців були головною рушійною силою розвитку цивілізації. Бахаулла вчив, що людство являє собою єдиний рід, і що прийшов час для його об’єднання у глобальне співтовариство.
Міжнародне співтовариство бахаї – це міжнародна неурядова організація, яка налічує понад 5 мільйонів послідовників Віри бахаї з усього світу. Вони представляють найрізноманітніші нації, класи, професії, етнічні групи тощо. З метою зміцнення миру, єдності й справедливості Міжнародне співтовариство бахаї веде тісне співробітництво з ООН, підтримуючи багато її цілей і програм.
 

Додати коментар

Будь ласка будьте ввічливими. Адміністрація залишає собі право видаляти коментарі. А також не гарантує надання відповіді на коментарі.


Захисний код
Оновити