1 | 2 | 3 | 4 | 5

b_300_200_16777215_00_images_old_stories_vystavky_2018_6_4.gif21 листопада у Львівському музеї історії релігії відкривається фотовиставка «Мій Майдан». Її автор – науковий співробітник Інституту фізики конденсованих систем НАН України Юрій Дубленич. Присвячена виставка п’ятиріччю Революції Гідності.
 З-поміж восьми тисяч світлин Юрій Дубленич представить ті, які якнайширше передають незламний неповторний дух Майдану, прагнення людей жити в соборній, демократичній, європейській державі і готовність відстоювати інтереси України. Фотографії не містять кривавих сцен насильства і вбивств, вони відображають багато цікавих моментів революції. Тому й назва фотовиставки доволі традиційна – «Мій Майдан», підкреслюючи тим, що автор не претендує на всебічне висвітлення подій на Майдані.
     Довідка. Юрій Ігорович Дубленич (1960 року народження) – фізик-теоретик, перекладач з французької, англійської, італійської.( Перекладав листи і статті Святійшого Андрея Шептицького, пов’язані з Митрополитом матеріали). Наукових ступенів не має, хоча й публікує свої статті у провідних світових журналах.
 З 2011 року – член Національної спілки журналістів України.
 Ще зі шкільного віку Юрій Дубленич захоплюється фотографією. Його світлини експонувалися на трьох колективних фотовиставках й увійшли у два фотоальбоми-збірники за редакцією Богдана Вовка і у фотоальбом про політичного і громадського діяча, Героя України, почесного директора Інституту фізики конденсованих систем НАН України, академіка Ігоря Юхновського.
 Під час Революції Гідності Юрій Дубленич працював як фотокореспондент газети «За вільну Україну плюс», в якій публікував чимало репортажів, фотографій, аналітичні матеріали, інтерв’ю. Неодноразово їздив на Майдан. Був членом організації «Сотня Лева», чергував у прес-центрі Будинку профспілок, згодом – Українському домі, поблизу казарм Внутрішніх військ, 37-й сотні Самооборони Майдану тощо.
1.gif2.gif3.gif

Додати коментар

Будь ласка будьте ввічливими. Адміністрація залишає собі право видаляти коментарі. А також не гарантує надання відповіді на коментарі.


Захисний код
Оновити