b_300_450_16777215_00_images_old_stories_Bortyatyn_2018_12_Lub_1.jpg23 жовтня минає три роки, як відійшов у вічність державний і громадський діяч, дипломат, Надзвичайний і Повноважний Посол України, лауреат Національної премії України ім. Тараса Шевченка, заслужений діяч мистецтв України, депутат Верховної Ради України 1-го демократичного скликання Роман Мар’янович Лубківський. 21 жовтня у Музеї-садибі родини Антоничів (філія Львівського музею історії релігії) вшанують пам'ять письменника. У Музейній вітальні Бортятина зберуться члени Львівської обласної організації товариства «Просвіта» імені Т. Шевченка, головою якого 1996–2000 роках був Роман Мар’янович, друзі, пошановувачі таланту відомого поета, одного з ініціаторів створення Музею в Бортятині, його хрещеного батька.
Учні Бортятинської школи читатимуть поезію Романа Лубківського, а музейники представлять світлини з письменником, зроблені протягом дев’яти років у плебанії отця Василя, документальний фільм з відкриття Музею-садиби родини Антоничів 2009 року.
Про доброго друга, порадника і наставника Музею-садиби родини Антоничів Романа Лубківського говоритимуть 21 жовтня, о 13 годині.

Lub_2.jpgb_640_427_16777215_00_images_old_stories_Bortyatyn_2018_12_Lub_3.jpg