Олександр Павлюк – реставратор по металу
Львівський музей історії релігії – колектив професіоналів, який збирає, вивчає, пропагує і зберігає пам’ятки матеріальної і духовної культури. Це національний скарб, який має культурне, художнє, історичне, етнографічне, археологічне значення.
    У фондозбірні музею понад п’ятдесят тисяч речей, що сформовані у двадцяти групах: «Живопис», «Сфрагістика», «Стародруки», «Метал», «Тканини», «Художнє дерево», «Археологія», «Графіка» та інші. У колекціях є рідкісні й цікаві експонати, які, на  жаль, зазнали пошкодження. Ними займаються реставратори, які глибоко вивчають об’єкти, технології і засоби  їх творення, дбайливо втручаються в матеріал, даруючи речам друге дихання.
    Цьогоріч працівники реставраційного відділу музею братимуть участь у Днях європейської спадщини у Львові, тема якого «Від ремесел до професій: спадок тих, хто творить Львів». 7 вересня, у п’ятницю, Музей прийматиме учасників Днів у своїх стінах. Завідувач відділу ЛМІР Марія Боньковська разом із працівниками представлять процеси реставрації в документальному варіанті, покажуть уже відреставровані речі. Гості почують фахові розповіді художників-реставраторів, а також відповіді на свої питання.

Орися Лаврін – реставрує ікону
Марія Боньковська і Оксана Гірняк реставрують ікону