b_443_322_16777215_0_0_images_old_stories_news_2017_4_1.gif26 квітня у Львові розпочинає роботу круглий стіл «Збереження та реставрація давніх тканин». Його організатори – департамент з питань культури, національностей та релігій Львівської обласної державної адміністрації, Львівський музей історії релігії та Благодійний фонд «Музей релігії». До участі запрошують фондових працівників музеїв – зберігачів групи «Тканина», реставраторів та всіх, хто бажає долучитися до роботи круглого столу.
    Учасники зустрічі матимуть змогу обговорити такі теми:
    1. Проблеми термінології при атрибуції предметів групи «Тканина»
2. Практичні поради із збереження музейних предметів групи «Тканина»
 (приміщення, обладнання, чохли)
    3. Фотопрезентації реставраційних процесів
    Семінар  відбудеться 26 квітня, у середу, об 11 годині у виставковій залі Львівського музею історії релігії, що у Львові на площі Музейній, 1.
    Відповідальні особи – Світлана Тимків (тел. 096 513 12 77) та Оксана Гірняк (тел. 067 670 39 81)