5
21 жовтня, у середу, о 16 годині, в малій виставковій залі Львівського музею історії релігії відбудеться прес-конференція з нагоди передачі музею мідної трипільської сокири IV тисячоліття до нашої ери, яку нещодавно знайшли на території Львівської області.
Передача такого цінного експоната стала можливою за сприяння відомого громадського діяча, мецената, заслуженого лікаря України, депутата Львівської міської ради Романа Грицевича.
Учасники:
- Орест Малиць, директор Львівського музею історії релігії;
- Роман Грицевич, громадський діяч, меценат, заслужений лікар України, депутат Львівської міської ради;
- Микола Бандрівський, археолог, доктор історичних наук, старший науковий співробітник Інституту українознавства імені І. Крип’якевича, співробітник музею.