b_251_251_16777215_00_images_old_stories_vystavky_2020_1_1.gif7 лютого у Львівському музеї історії релігії відбулось урочисте відкриття виставки картин учасника республіканських, всеукраїнських виставок, лауреата і переможця багатьох міжнародних конкурсів, члена Національної спілки художників України Володимира Карвасарного. Митець уже представляв у Музеї плакати, мальовані фарбами.
Цього разу експонуватиме 24 живописні полотна на релігійну тематику. Серед них: «Христос у Гефсиманському саду», «Поцілунок Іуди», «Христос із закритими устами», «Таємна вечеря», «Церква на Карвасарах», інші.
     Назва нової виставки – «Живопис Володимира Карвасарного». Роботи вирізняються певною пластичністю, що досягається за рахунок точно помічених і вдало застосованих світлових ефектів. За допомогою кольору, світлотіні, виразності мазків митець надав своїм картинам тональної цілісності, емоційності, колориту. Насичені, різнобарвні, вони наповнюють глядача своєю благодаттю.
 Окрім живопису, Володимир Карвасарний працює в жанрах тематичної картини, графіки, плаката, декоративного панно, художнього конструювання. Він має багатий досвід створення дизайнерських проєктів інтер’єрів адміністративних будівель, об’єктів історико-краєзнавчого і культурного призначення. Його роботи зберігаються в музеях та приватних колекціях України, Польщі, Болгарії, Росії, Чехії, Франції, США.
 Виставка чинна до 15 березня.
 Олена Малюга, науковий співробітник ЛМІР
2.gif3.gif4.gif