1.gif12 березня 2017р. в  музейній вітальні Сокальської  філії ЛМІР відбулася зустріч  з львівською письменницею Наталею Гурницькою в рамках презентації книги  «Мелодія кави в тональності сподівання». Це  довгоочікуване продовження улюбленої історії  першого роману авторки «Мелодія кави в тональності кардамону», який на протязі двох років входив до топ-10 найуспішніших книжок сучасної української літератури. Роман натхненний мемуарами про бабусю і дідуся Андрея Шептицького. Події роману розгортаються у Львові в середині ХІХ ст., а потім сюжет  переносить читачів  у Сокаль, де проживав прадідусь письменниці. Авторка розповідає про період життя її родини в Сокалі, про відновлення монастиря о.о.Бернардинів після пожежі 1843, 1848років, згадує про те, як головна героїня роману молиться перед Чудотворною іконою Божої Матері Потішення Сокальською.   Ми поринаємо в атмосферу минулих часів і разом з героями  роману проживаємо їхнє життя. Як вижити, коли втрачаєш кохання?  Як вгамувати біль втрати і навчитися жити далі без чоловіка? Напевне, сподіватися і плекати надію на краще….Книга  допомагає зрозуміти себе, подолати життєві труднощі, знайти  вихід із складних  ситуацій,  вирішити складні проблеми у житті. Життя скромної провінційної дівчини вражає життєвою виваженістю, мудрістю і  вартує наслідування. Письменниці подобається писати про невеличкі провінційні містечка, такі як Жовква, Сокаль ,бо вони цікаві своєю історією і мало описані в художній літературі. Сокальчани подарували Наталії Гурницькій  писанки з характерним орнаментом  нашого краю та книгу про Сокальську вишивку.   


Присутні мали можливість не тільки спілкуватися з письменницею, але й слухати чарівну мелодію скрипки та фортепіано, яку виконували викладачі Сокальської школи мистецтв ім.В.Матюка ( скрипка – Ірина Когут, фортепіано – Тетяна Троцько), підсилюючи романтичну атмосферу в залі.2.gif3.gif

 

Додати коментар

Будь ласка будьте ввічливими. Адміністрація залишає собі право видаляти коментарі. А також не гарантує надання відповіді на коментарі.


Захисний код
Оновити