b_237_316_16777215_00_images_old_stories_sokal_2015_OUR_CONNECTIONS_jesus.gifДавні дружні стосунки поєднують музей «Людина.Земля.Всесвіт» та митця, філософа, завідуючого філією ЛМІР Анатолія Покотюка з Храмом Людства (м.Халсіон, Каліфорнія, США) . У постійно діючій експозиції Храму знаходиться авторська робота художника «Пришестя» (інтарсія). В листах, які ми нещодавно отримали з Халсіону, нам пишуть:
«Чудово, спілкуватися з Вами, щоб поділитися своїм баченням Бога, з тими, хто погодився працювати безкорисливо на службу людству. Так як і в нас, у вас розкриваються внутрішні духовні почуття, і ми відчуваємо внутріщній зв'язок з Богом, що наповнює нас силою, щоб служити всім.
Творча робота п.Анатолія надихає і ми вважаємо привілеєм мати прекрасний приклад його творчого духу.
Давайте йти разом у любові, світлі, радості і мирі.»
Елеонора Шамвей, Головний Хранитель Храму Людства м.Халсіон , Каліфорнія, США
« Посилаємо Вам найщиріші вітання, п.Анатолію. Ви маєте чудову відданість Істині та поширюєте Світло для Світу. Ви маєте чудові таланти уподібнені талантам Миколи Реріха. Своїми визначними талантами і посвятою ви допомагаєте нести Світло Христа темним куточкам світу, щоб принести допомогу всьому людству. Посилаємо Вам нашу глибоку, глибоку подяку, нашу любов і підтримку у внутрішніх сферах, а також підтримку від центру, тут в Халсіоні.

 

Храм Людства посилає Вам також благословення і запрошення відвідати наш Храм. Спасибі за все, що Ви робите для підтримки Вчителів, які працюють на цій планеті. Багато любові і миру всім Вам.» З повагою Кріс Тайлінг, співробітник Храму Людства м.Халсіон, Каліфорнія, США

jesus-1.gif

Додати коментар

Будь ласка будьте ввічливими. Адміністрація залишає собі право видаляти коментарі. А також не гарантує надання відповіді на коментарі.


Захисний код
Оновити