2.gif21серпня 2015року в музеї «Людина.Земля.Всесвіт» відбулася презентація нової експозиції «Всепереможна Сила Світла.» В цій експозиції нас зустрічае Буття, таке, яке воно бачиться митцеві Анатолієві Покотюку, який разом з гроном своїх помічників –однодумців втілив Його в цій духовній оселі вічного.
У суєті суєт ми втратили здатність думати про основу Буття і забули про ціль свого існування на Землі.
На превеликий жаль, людська свідомість не змінюється упродовж тисячоліть , тільки розум пішов уперед, створюючи чудеса техніки та науки, з допомогою яких люди вдосконалюють способи братовбивства. Вищі істини не приваблюють людство. Воно відкинуло етику духу та полонило себе духовною нерухомістю, так і не навчилося розуміти, що ми , наша планета, система планет та сукупність цих систем є не що інше , як єдиний організм, який переслідує цілком інші ідеї існування, далеко не ті, які встановила для себе людина. Тому на Землю було послано великих Посвячених і високих Вчителів.
Вік по віку, тисячоліття по тисячоліттю через них було послано людству послання, призначені окремим народам: зробити остаточний вибір – Світло чи Темрява, Мир чи Війна, Серце чи Кулак, Мудрість чи невігластво. Ця древня Істина входить в усі релігії світу. Війна Світів у розпалі зараз, і будемо сподіватися, що людина не стане до сил Темряви, бо інакше Небесні Сили зітруть її з лиця Землі. Про це розповідає нова експозиція. Оглядаючи її, твори художників Анатолія Покотюка, Богдана Ямового, Анни Вихтюк, ми бачимо світ різноликий у формах, поліфонічний у звучанні своїх символічних сенсів та разом з тим такий предметно-конкретний. У кожного з глядачів – свої враження і особисті сприйняття побаченого і співпережитого. Відчути глибинну суть експозиції допомогло високо-майстерне виконання музичних творів викладачами Сокальської школи мистецтв імені Віктора Матюка Ірини Когут, Ірини Грабової та Тетяни Троцько.7.gif8.gif9.gif

6.gif5.gif

1.gif

Додати коментар

Будь ласка будьте ввічливими. Адміністрація залишає собі право видаляти коментарі. А також не гарантує надання відповіді на коментарі.


Захисний код
Оновити