b_300_0_16777215_00_images_old_stories_sokal_DSC02107_1.jpgВ Міжнародний день музеїв Сокальський музей «Людина.Земля.Всесвіт» радо зустрічав гостей, шанувальників, учасників проекту «Світ навколо нас» та відвідувачів, яких цього дня було чимало.  Адже діяльність нашого музею  у великій мірі  залежить від допомоги громадськості. Тому наша співпраця із нею дає можливість підтримати наші цілі, взяти участь у проекті, працювати разом у творчому дусі, щоб залучити школярів, талановиту молодь до випробування їхніх можливостей, використовуючи знання та практичний досвід певної школи майстрів нашого краю через нестандартний, креативний підхід та інші цікаві форми роботи.

Особливо цікавим було спілкування обдарованих гімназистів Сокальської гімназії імені Олега Романіва з молодою художницею Анною Вихтюк. Школярі розглядали авангардний стиль у живописі та сучасні мотиви у кераміці художниці. Далі у творчій майстерні розпочався цикл занять «Крок до мистецтва» з Анною Вихтюк, де учні слухали музику і малювали, передаючи свої відчуття, враження на папері, виявляли свої неабиякі творчі здібності, виготовляючи ляльку-мотанку. Свято вдалося і , сподіваємося, залишило у серці кожного учасника приємні враження та бажання відвідати наш музей знову і знову.