b_199_149_16777215_00_images_old_stories_sokal_2015_Den_musejiv_10.gifМіжнародний День музеїв – 2015 року проходив під гаслом «Музеї задля сталого суспільства». Для працівників Сокальської філії ЛМІР цьогорічне професійне свято співпало з 30- ти річним ювілеєм музею. Впродовж двох днів, 17 – 18 травня в музеї « Людина.Земля.Всесвіт» було багатолюдно, бо в день відкритих дверей відвідувачі мали можливість безкоштовно оглянути музейні експозиційні зали, пізнаючи історію створення та розвитку музею, переглянути старі світлини і послухати розповідь очевидців минулих подій, а також оглянути нові мистецькі твори Анатолія Покотюка, поспілкуватися з художником, обговорити події суспільного життя , культури та мистецтва , збереження природніх ресурсів та гармонію людини і природи, як плекати любов до рідної землі.

 

b_322_242_16777215_00_images_old_stories_sokal_2015_Den_musejiv_9.gifГості мали нагоду помилуватися лірико-філософськими творами з колекції художників Анни Вихтюк та Богдана Ямового. На «Мистецькому вернісажі» було представлено вироби учасників благодійної акції « Діти – на підтримку українського війська», виготовлені учнями санаторної школи – інтернату м.Сокаля, та членами Сокальської скаутської організації Пласту ( обереги з глини, художній розпис на дерев’яних плакетках). Зібрані кошти було передано волонтерам на потреби українських військових, які воюють у зоні АТО. Гості музею були задоволені змістовною та цікавою програмою, тому що вони мали можливість поринути у атмосферу справжнього свята мистецтва і долучитися до допомоги українському війську.

 

b_320_240_16777215_00_images_old_stories_sokal_2015_Den_musejiv_7.gif18 травня члени Сокальської станиці Пласту у дворику музею «Людина. Земля. Всесвіт» підготували гостям та учням Сокальської санаторної школи-інтернат презентацію про більш ніж 100-літню історію Пласту та показали театралізоване дійство «Тільки пам`ять не згасне», присвячене 150-річчю з дня народження митрополита Андрея Шептицького, в основі якого – твір Львівського драматурга Валерія Герасимчука «Андрей Шептицький». Пластуни інтерпретували твір по-своєму, пов’язуючи його із сучасними подіями. Глядачі з хвилюванням спостерігали за дійством і були вдячні юним пластунам за захоплюючу розповідь про історію Пласту.

Ольга Янчук

1.gif2.gif4.gif

3.gif

Додати коментар

Будь ласка будьте ввічливими. Адміністрація залишає собі право видаляти коментарі. А також не гарантує надання відповіді на коментарі.


Захисний код
Оновити