b_268_191_16777215_00_images_old_stories_sokal_2015_Zustrich_mytsiv_2.gifМало хто з нас замислюється, скільки майстерності , внутрішньої сили, натхнення, наснаги потрібно художнику, для того, щоб народити справжній мистецький твір. Особливо непросто передати в дереві усе багатограння світу. 

Митцю Анатолію Покотюку та майстру народної творчості Володимиру Зарембі в руки Господь вклав дерево, їх душі наповнив тонким відчуттям краси його природної фактури, таїни, яка криється в ньому, наділив талантом і любов’ю, яка розбудила в митців бажання творити справжнісінькі шедеври. Нещодавно вони зустрілися на обійсті п.Володимира в с.Велике, поблизу Сокаля. Анатолій Покотюк привіз свою творчу працю , присвячену Небесній Сотні (різьба по дереву, тоноване дерево), яку творив не тільки руками, але й виплекав її у своєму серці під впливом трагічних подій, які відбувалися на Майдані Незалежності. У своєму творі художник акцентує увагу на тому, що Україна –Духовний Світоч і цитадель відродження усього людства і стверджує, що Майдан – це тільки початок духовного оновлення України і світу, а різьбяр Володимир Заремба поділився своїм баченням одвічного зв’язку теперішнього з минулим , усвідомлення неперервності традицій українського народу, збереження національної сутності, культури і мистецтва. Спілкування двох досвідчених митців відкрило простір для втілення нових ідей у творчості та пізнання секретів високої майстерності молодому майстру гончарства Богдану Ямовому.

Наталія Покотюк , старший науковий працівник

5.gif4.gif3.gif1.gif

Додати коментар

Будь ласка будьте ввічливими. Адміністрація залишає собі право видаляти коментарі. А також не гарантує надання відповіді на коментарі.


Захисний код
Оновити