b_255_347_16777215_00_images_old_stories_sokal_2015_Dochynets_IMG_1894.gifДнями до музею « Людина.Земля.Всесвіт.» у місті Сокалі завітав відомий письменник і журналіст, член Асоціації українських письменників, лауреат національної премії України імені Тараса Шевченка 2014 року – за романи « Криничар. Діяріюш найбагатшого чоловіка Мукачівської домінії» та « Горянин. Води Господніх русел» - Мирослав Іванович Дочинець. Він автор багатьох книг, зокрема « Многії літа. Благії літа. Заповіді 104-річного Андрія Ворона як жити довго в щасті і радості» ( 2010, книжка ввійшла до шістки найпопулярніших видань за рейтингом « Книжка року – 2010»), « Вічник. Сповідь на перевалі духу» ( 2012) , « В’язень замку Паланок» ( 2013), « Світован. Штудії під небесним шатром»( 2014) та багато інших.
Високоповажний гість оглянув зали музею, познайомився з мистецькими творами директора музею, митця Анатолія Покотюка та особисто поспілкувався з художником. Вони обговорили події суспільного життя, культури та мистецтва. Духовно піднесений, переповнений позитивними емоціями, письменник поділився своїми думками у книзі відгуків гостей музею: « Дивовижна колиска відтворення і творення Вічного Духа. Вражений, наснажений, надхненний. Уклінно дякую за служіння Розуму і Душі!                                                                                    Мирослав Дочинець»IMG_1944.gifIMG_1948.gifIMG_1950.gif

IMG_1924.gif