b_280_210_16777215_00_images_old_stories_sokal_pysanky.jpgВ рамках проекту музею «Світ навколо нас», програм «Музей та школа», «Музей та благодійництво» з 2 по 28 квітня в нашому музеї проходить благодійна акція «Великодня писанка для сироти», до якої долучилися місцеві школи, благодійні організації: «Союз українок» , «Червоний Хрест» та Благодійна Духовно – мистецька Фундація А.Покотюка.

Мета акції – зацікавити дітей розмаїттям писанок різних регіонів,  показати характерні особливості Сокальської писанки, навчити учнів розписувати писанки, організувати виставку-продаж «Писанковий дивосвіт» та матеріально підтримати дітей-сиріт. Відомі майстрині писанкарства, голови р/о, м/о «Союз українок» п. Ірина Мандрик, п. Надія Мельник проводять майстер-класи для дітей-сиріт та школярів. Діти дізналися багато цікавого про маленьке диво – писанку та приєдналися до великого таїнства її написання.

b_280_210_16777215_00_images_old_stories_sokal_pysanky2.jpg