b_280_210_16777215_00_images_old_stories_sokal_pysanky.jpgВ рамках проекту музею «Світ навколо нас», програм «Музей та школа», «Музей та благодійництво» з 2 по 28 квітня в нашому музеї проходить благодійна акція «Великодня писанка для сироти», до якої долучилися місцеві школи, благодійні організації: «Союз українок» , «Червоний Хрест» та Благодійна Духовно – мистецька Фундація А.Покотюка.

Мета акції – зацікавити дітей розмаїттям писанок різних регіонів,  показати характерні особливості Сокальської писанки, навчити учнів розписувати писанки, організувати виставку-продаж «Писанковий дивосвіт» та матеріально підтримати дітей-сиріт. Відомі майстрині писанкарства, голови р/о, м/о «Союз українок» п. Ірина Мандрик, п. Надія Мельник проводять майстер-класи для дітей-сиріт та школярів. Діти дізналися багато цікавого про маленьке диво – писанку та приєдналися до великого таїнства її написання.

b_280_210_16777215_00_images_old_stories_sokal_pysanky2.jpg

Додати коментар

Будь ласка будьте ввічливими. Адміністрація залишає собі право видаляти коментарі. А також не гарантує надання відповіді на коментарі.


Захисний код
Оновити

Коментарі  

+1 #2 Чубай Олександр 16.08.2020, 09:38
продовження...

З такими переслідуваннями вони стикалися в різні часи і в різних країнах світу. Незважаючи на них, Свідки Єгови і далі продовжують зберігати радість.
Цьому сприяє біблійне навчання, яке ми отримуємо. Зокрема, програма цьогорічного конгресу за назвою “Завжди радійте!” наголошує на тому, що є запорукою справжньої радості і, як її зберігати за скрутних умов. Користуючись нагодою, запрошую Вас і ваш колектив переглянути його. З огляду на незвичні умови, пов'язані з карантинними обмеженнями, програму конгресу можна переглянути на сайті JW.ORG
Щиро бажаю Вам міцного здоров'я.
З повагою, Олександр
Цитата
0 #1 Чубай Олександр 16.08.2020, 09:14
Шановний Пане Оресте Григоровичу!
Пише до Вас мешканець Львова Чубай Олександр. Я довгий час є Свідком Єгови і тому цікавлюся всіма аспектами релігії. Тому ваш музей є цікавим для мене.Приємно, що в такий складний час музей продовжує свою діяльність.
На вашому сайті натрапив на важливу статтю “Над чим працюють вітчизняні релігієзнавці ...”, де згадуються сумні події історії Свідків Єгови. Приємно відзначити, що ваш колектив об'єктивно висвітлює матеріали про переслідування за віру моїх одновірців в часи Радянського Союзу.
Цитата