DSC05647.gif17 грудня,  напередодні Дня Святого Миколая – одного з найсвітліших і найрадісніших свят усього християнського люду,  в Сокальському музеї "Людина.Земля.Всесвіт"  спільно з Сокальським районним територіальним центром соціального обслуговування та Духовно-мистецькою фундацією А,Покотюка  відбулася Благодійна акція для одиноких та людей похилого віку.  В цей день кожен з нас, згадуючи дитинство,  сподівається на якесь маленьке диво, здійснення заповітної мрії , котра під силу лише Святому Миколаю.

До  цього свята  ми готувалися заздалегідь. 12грудня,  в музеї,  відбувся неймовірний майстер-клас з народною майстринею Вірою Чипурко. Учні 7-го класу  Сокальської школи-інтернат з великим задоволенням прикрашали різдвяні пряники,  які попередньо спекли майстриня п.Віра та працівниці музею Іванна та Христина Веклин, Оксана Ямова та Оксана Паталай. В музеї панувала особливо позитивна аура,  радісне відчуття наближення свят.                               

Гімназисти  Сокальської гімназії ім.О.Романіва (вчитель Іванець Мирослава Петрівна) підготували театралізоване дійство «Святий Миколай іде…!»  Готові вироби з тіста  діти та працівники музею подарували  одиноким людям, а також почастували їх чаєм.

DSC05586.gifDSC05587.gifDSC05626.gifDSC05630.gifDSC05634.gif

Додати коментар

Будь ласка будьте ввічливими. Адміністрація залишає собі право видаляти коментарі. А також не гарантує надання відповіді на коментарі.


Захисний код
Оновити