1.gif30 листопада, радник президента України, директор Національного інституту стратегічних досліджень Ростислав Павленко подарував вселенському патріарху Варфоломію авторську ікону митця, заслуженого діяча мистецтв України Анатолія Покотюка «Холмська Божа мати», як вдячність від українського народу з нагоди надання томосу для України!!!
Як ми вже згадували в попередніх публікаціях, після відвідання музею Волинської ікони, в якому знаходиться оригінал ікони Холмської Богородиці, митець Анатолій Покотюк, натхненний енергетикою Чудотворної ікони, створив авторську ікону Холмської Богоматері (інтарсія, різьба по дереву, 2007р.). В ікону вкладені святі реліквії світу. Вона була прикладена до оригіналу в 2007 році. Ця ікона побувала в Києві на урочистостях з нагоди 1020-ліття Хрещення України-Русі з парафіянами церкви св.Миколая м. Сокаля і була благословенна Вселенським Патріархом Варфоломієм у липні 2008року . а також освячена в УАПЦ м.Сокаля .2.gif3.gif4.gif5.gif

Додати коментар

Будь ласка будьте ввічливими. Адміністрація залишає собі право видаляти коментарі. А також не гарантує надання відповіді на коментарі.


Захисний код
Оновити