b_300_200_16777215_00_images_old_stories_SKVARIAVA_7_1.gifУ музеї «Староскварявський іконостас XIV–XVIII століть» (філія Львівського музею історії релігії) до Дня української писемності і мови випускник і викладач іконописної школи «Радруж» (УКУ), художник Андрій Майовець проведе майстер-клас «Український скоропис». Учні Старої Скваряви Жовківського району на Львівщині дізнаються про давньоукраїнську каліграфію: ознайомляться з історією письма, традицією використання каліграфії в манускриптах. Потім на практиці, на спеціально підготовлених сувої і папері-листівці тушшю, гусячими й страусиними перами удосконалять набуті навички каліграфічного письма.
 Майстер-клас відбудеться 10 листопада, у суботу, о 15 годині.
                                                           Олена Малюга, науковий співробітник ЛМІР2.gif