У Міжнародний день захисту дітей у Музеї-садибі родини Антоничів зберуться наймолодші школярі Бортятина. Вони зустрічатимуть знаного поета-пісняра Зеновія Филипчука, а ще автора притч, мініатюр, новел, романів, повістей, віршів та казок для дошкільнят, а також для дітей молодшого та середнього віку.
Зеновій Филипчук не вперше у Бортятині. Неодноразово презентував свої твори, читав вірші, співав пісень. Йому дуже подобається виступати у колі дітей будь-якого віку. Він уміло знаходить з ними контакт. «Діти люблять усе правдиве, щире, цікаве, тобто справжнє. І мені також це імпонує. Тому знаходимо порозуміння, – зазначає письменник – …Зустрічі з дітьми допомагають і мені бачити багато доброго й щасливого у повсякденному житті й ніколи по-дорослому не нудити світом. Отож, іду до дітей відкритим, лагідним і світлим… а як же інакше».
Цього разу для гостя юні бортятинці готують подарунок: із першої дитячої книжки «День ангела» Зеновія Филипчука, яка вийшла 1993 року, читатимуть його вірші – «Порада», «Боже натхнення», «Світ малого поета», «Чарівні казкові мальви» та інші.
Літературно-музичний концерт за участі поета-пісняра Зеновія Филипчука відбудеться у понеділок, 1 червня, о 14 годині в Бортятинській філії Львівського музею історії релігії.

Ірина Цебенко, – завідувач відділу

Львівського музею історії релігії