Музей-садиба родини Антоничів (філія Львівського музею історії релігії) презентує виставку живопису «Стежками Антонича». Її автор – майстер пензля з міста Городка, що неподалік Львова, Василь Луців. Художник, вчитель пластичного моделювання при Городоцькій районній Малій академії мистецтв імені П. Андрусіва представить у музеї близько двадцяти полотен. Переважна більшість робіт – краєвиди села Бортятина.
Об’єктами уваги митця стали річка, сосновий ліс, довголітні дуби, які уподобав собі студент Львівського університету Богдан-Ігор Антонич, вузенькі стежки, якими годинами мандрував, коли приїздив на канікули до батьків. Навкілля зачаровувало молодого поета, надихало його творчу душу на нові творіння. Полюбив ці мальовничі місця й Василь Луців. Створені ним тут картини «Дуб», «Гуси», «Кладка», «Церква», «Осінь», «Дорога до лісу», «Річка», «Калюжа», «Дорога біля Олі» та інші експонуватимуться у Музеї-садибі, причому деякі вперше.
Оглянути живописні полотна Василя Луціва на виставці «Стежками Антонича» усі охочі зможуть 22 листопада, у неділю, о 12 годині у Музеї-садибі родини Антоничів, що у селі Бортятині Мостиського району.

Олена Малюга, науковий співробітник ЛМІР
телефони: (38032) (34) 31 036, 235 61 00, 235 70 07, 26148 22