У музеї-садибі родини Антоничів 5 липня 2015 року (поч.. о 13.00 год.) відбудеться відкриття виставки українських вишитих рушників та сорочок львівської майстрині Оксани Спас-Прус. Виставка присвячена пам’яті українського композитора Ігора Білозіра. Після відкриття виставки прозвучать українські пісні у виконанні учнів Мостиської музичної школи, керівник Юля Коваль-Пацула.

6 липня 2015 року - День пам’яті Б.-І Антонича (78 років з дня смерті поета): вшанування пам’яті на Янівському кладовищі на могилі поета; відбудеться поминальна панахида. Працівники музею-садиби родини Антоничів відвідають могилу поета, покладуть квіти та запалять свічку; учні Бортятинської школи зацитують відомих дослідників творчості поета: С. Гординського, М.Ільницького, О.Зілинського, В. Назарука, В. Василенка та Д. Ільницького.