b_300_200_16777215_00_images_old_stories_Chervonohrad_2016_11_8.gif18 травня 2016 року в Червоноградській філії ЛМІР традиційно пройшли заходи з нагоди Міжнародного дня музеїв.

Наукові працівники музею організували цікаву науково-пізнавальну зустріч місцевих краєзнавців, студентської та учнівської молоді із доцентами кафедри реставрації архітектурної і мистецької спадщини Інституту архітектури Національного університету «Львівська політехніка» Олегом Рибчинським та Юрієм Дубиком. Вони представили свої наукові роботи «Розвиток планувальної структури Червонограда (Христинополя) протягом XVII-початку ХХІ ст.» та «Історико-архітектурний опорний план з визначенням меж історичного ареалу».

Для своїх гостей музей підготував нову виставку «Фотопогляд Івана Напори» (м.Червоноград). Її автор, Іван Напора, зазначив, що концепція фотовиставки чисто художня пропаганда єдності природи і людини через його власні бачення. Перед собою п. Іван поставив мету: сформувати і закріпити у глядачів переконання єдності природи і людини, знівелювати хибні стереотипи у відносинах з природою і з самим собою, а також вказати на необхідність берегти себе і природу, як одне ціле.

6.gif

5.gif