IMG_8683.gifIMG_8695.gifIMG_8696.gif29 березня 2016 р. в Червоноградській філії Львівського музею історії релігії відбувся  семінар-практикум «Розвиток  духовної  особистості  засобами  музейної  педагогіки» вчителів зарубіжної літератури міста. Захід підготували  вчителі  Червоноградської загальноосвітньої середньої школи І-ІІІ ступенів 9  Кардинал О.П. і  Друзь  О.Ф.

Основним  лейтмотивом семінару стали слова з Нагірної проповіді Ісуса Христа: «Щасливі ті, що усвідомлюють свою потребу в духовному» (Матвія 5:3). Завідувач музею  Галина Гриник провела екскурсію по стаціонарній виставці «Українська ікона XVII-XIX століть», а учні ЧЗШ 9 доповнювали її розповідями  про  життя святих, представлених  на іконах, пов’язували свої  розповіді з творами  зарубіжної  літератури, інсценізували. Особливе  враження на  присутніх справили  пісні-молитви  у  виконанні учнів школи.