52._портрет-2.gif17 січня в Червоноградській філії Львівського музею історії релігії відкривається виставка «Творчість Сергія Солодкого». Це третя персональна виставка художника у шахтарському місті.
Сергій Солодкий народився 1960 року в Кривому Розі, але вже через рік родина переїхала у Червоноград. Тут закінчив середню школу. Потім було навчання на геологічному факультеті університету імені Івана Франка. Вісімнадцять років пропрацював в геологорозвідці з обслуговування шахт міста Червонограда.


1.gifМалювати розпочав ще в дитинстві. Тоді й навчався у студії образотворчого мистецтва при Червоноградському палаці культури. Але справжнім поштовхом до творчості, серйозної праці стало народження доньки. Це були особливі часи: проголошення незалежності України, виходу з підпілля і відродження українських церков. Малює олійними фарбами, виконує графічні твори, використовуючи олівець, туш-перо. Митець не забуває і своє юнацьке захоплення: створює з паперу та картону моделі військової техніки – танки, різну зброю.
На виставці у Палаці Потоцьких Сергій Солодкий представить 50 живописних полотен, створених у 1999–2015 роках. Серед них пейзажі, портрети, натюрморти. Особливе місце у його творчості посідають теми голодомору, репресій, сьогоднішні події на Сході України. Це картини «Наснилося», «Квартет стратегічного призначення», «Покрова («Врятуй і збережи»)», інші.
Виставка «Творчість Сергія Солодкого» стартує у неділю, 17 січня, о 14 годині у приміщенні Червоноградського музею історії релігії.

 Ірина Цебенко, Маріанна Чорнобрива – наукові співробітники ЛМІР

телефони: (38032) 235 61 00, 235 70 07, 26148 22
телефони: (03249) 3 90 35, 3 97 43

Додати коментар

Будь ласка будьте ввічливими. Адміністрація залишає собі право видаляти коментарі. А також не гарантує надання відповіді на коментарі.


Захисний код
Оновити