З нагоди 325-ліття Кристинополя-Червонограда Червоноградська філія Львівського музею історії релігії (Палац Потоцьких) 11 червня 2017 року презентувала відтворений у мініатюрі палацово-парковий комплекс Потоцьких у Кристинополі середини XVIII століття, якийb_300_200_16777215_00_images_old_stories_Chervonohrad_2017_5_0.gif доповнив постійно діючу експозицію музею «Кристинопіль у XVII-XX століттях». Макет-реконструкція став результатом кропіткої роботи місцевого художника, геолога та краєзнавця Сергія Солодкого та ретельного аналізу інших комплексів схожої архітектури істориків та краєзнавців. Саме місцеві краєзнавці стали головними спонсорами матеріалів, необхідних панові Сергію для роботи, та подарували макет музею.
  До ювілею міста Сергій Солодкий також підготував виставку «Чорно-біла веселка у графіці Сергія Солодкого», на якій представив 53 графічні роботи на різну тематику: портрети , пейзажі, натюрморти... Портрет колишнього предстоятеля УГКЦ, архієпископа, кардинала Любомира Гузара п. Сергій в день відкриття подарував музею.

5.gif7.gif12.gif