042.gif056.gif059.gifВ межах програми «Музейна педагогіка» 14 квітня 2016 р. Червоноградська філія Львівського музею історії релігії та вчителі хімії червоноградської загальноосвітньої середньої школи І-ІІІ ступенів 9  Федюк Н.М. та Олійник Л.А. провели міський семінар вчителів хімії «Хімія в житті людини. Природні і синтетичні полімери в реставрації».

Основний лейтмотив семінару: «Реставратори це ті, кого не видно і хто залишається за кадром мистецтва, але головне ті, без яких цей кадр може втратити бувалу красу». Художники-реставратори музею Олена Труляєва та Ірина Коваль розповіли присутнім про рятувальні, відновлювальні і консервативні засоби відносно творів сакрального мистецтва.

Завідувач музею  Галина Гриник провела екскурсію по стаціонарній виставці «Українська ікона XVII-XIX століть», а учні ЧЗШ 9 доповнювали її розповідями про життя святих, які представлені на іконах, декламували вірші та виконали пісні-молитви.