b_200_192_16777215_00_images_old_stories_Chervonohrad_2015_Konference_4.gifУ Червоноградському музеї історії релігії (палаці Потоцьких) 19 березня 2015 року відбулася науково-теоретична учнівсько-педагогічна конференція «Наука Ісуса Христа – мій прапор і дороговказ», присвячена 150-річчю від Дня народження Митрополита Андрея Шептицького. Захід проводила завідувач естетично-виховного вiддiлу інформаційно-методичного центру освіти Червоноградської міської ради Любов Хляка.
На конференцію учні червоноградських шкіл підготували доповіді на такі теми, як «Вплив постаті Митрополита Андрея на становлення особистості молодого українця», «Засади сімейно-родинного виховання у духовній спадщині Митрополита Андрея Шептицького», «Роль Митрополита Андрея Шептицького у розвої національного мистецтва». Вчитель християнської етики ЧЗШ №4 Леся Палюх розповіла про Андрея Шептицького як батька сучасного екуменічного руху, а отець Миколай із монастиря оо. Василiан (м. Червоноград) виступив із доповіддю «Василіянський монастир – колиска духовного становлення майбутнього Митрополита». Серед запрошених гостей був настоятель церкви Святого рівноапостольного князя Володимира о. Михайло Гнатів, який підкреслив роль та значення великих постатей греко-католицької церкви в історії України.

b_200_200_16777215_00_images_old_stories_Chervonohrad_2015_Konference_2.gifНа завершення директор інформаційно-методичного центру освіти Червоноградської міської ради Богдана Красільчук та завідувач Музею історії релігії Галина Гриник підбили підсумки конференції. Вони відзначили високий рівень підготовки учнів, їх науковий підхід до висвітлення запропонованих тем та значення таких заходів у формуванні національної самосвідомості української молоді в сучасному світі.8.gif9.gif

5.gif