b_277_295_16777215_00_images_old_stories_Chervonohrad_2018_1.gifКартини, які пахнуть кавою, презентуватиме у Палаці Потоцьких (Червоноградська філія Львівського музею історії релігії) жителька міста Великих Мостів Олена Яценко. За спеціальністю вона фінансист, закінчила Львівську державну фінансову академію, а за покликанням душі – талановита мисткиня. Творчість у різноманітних проявах завжди була присутня в житті жінки. Олена Яценко поєднала любов до мистецтва і кави в одне ціле. Як результат – красиві і незвичні кавові картини, від яких віє якимось загадково-заспокійливим теплом, затишком, любов’ю. Вони можуть бути гідною окрасою будь-якого інтер’єру, створюючи в ньому неповторну атмосферу.  
     На виставці «Картини з ароматом кави Олени Яценко» у Червоноградському музеї історії релігії представлено сім романтичних полотен різного формату. Найбільша картина – 132 на 132 сантиметри. Роботи вирізняються вишуканістю, художньою досконалістю, виразністю. На творах Олени Яценко затримують погляд навіть ті люди, які далекі від мистецтва, тому що у  картини авторка вкладає душу, позитивні думки, які несуть свою неповторну цілющу енергетику.
     У цьому можна пересвідчитись, відвідавши виставку «Картини з ароматом кави Олени Яценко», яка почне діяти у Палаці Потоцьких із 28 січня 2018 року.
     Виставка чинна до кінця лютого. 

               Галина Старейко, Олена Малюга,

                                                              наукові співробітники ЛМІР
                                                         телефони: (03249) 3 90 35, 3 97 43 
                                                                                    235 61 00, 235 70 07, 26148 22

2.gif3.gif

Додати коментар

Будь ласка будьте ввічливими. Адміністрація залишає собі право видаляти коментарі. А також не гарантує надання відповіді на коментарі.


Захисний код
Оновити