1-049.gif12 лютого 2016 року о 14.00 годині у Червоноградській філії Львівського музею історії релігії (палац Потоцьких) відбувся вечір пам?яті Галини Чобонян (Марко), під час якого відбулося відкриття виставки її робіт «Життя як мить: єдина мить…». Сім'я п. Галини, чоловік Валерій Самадович та двоє дітей Ірина і Павло, підготували фотоспогади про життя та долю мисткині.
Галина Михайлівна залишилася в пам'яті жителів міста як талановитий вчитель образотворчого мистецтва та чудовий вихователь Червоноградської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів. Її вихованці неодноразово брали участь і перемагали у міських, обласних та національних конкурсах з образотворчого мистецтва.
Галина Чобонян (Марко), уродженка с. Хлівчани Сокальського р-ну Львівської області, з дитячих років проявляла хист до малювання. Свою майстерність відточувала у Червоноградській студії образотворчого мистецтва у викладача Адама Антоновича Бачі. Її улюбленими стилями були іконопис, портрет, пейзаж. Також п. Галина займалася ліпкою та декупажем. Окрім цього, вдосконалювала свій талант у мистецтві слова, написавши ряд поезій, кілька з яких покладені на музику. В останні роки життя захопилася технікою сухого пензля.
На виставці «Життя як мить: єдина мить…» було представлено 34 роботи художниці, виконаних у різних техніках малювання (гуашшю, аквареллю, олівцем, олією) та на різну тематику. Також на виставці експонуються 10 ескізів п. Галини та 9 малюнків її учениці – Віри Семків.b_225_363_16777215_00_images_old_stories_Chervonohrad_2016_5_3.gif

1.gif2.gif
4.gif011.gif

 

 

 

Додати коментар

Будь ласка будьте ввічливими. Адміністрація залишає собі право видаляти коментарі. А також не гарантує надання відповіді на коментарі.


Захисний код
Оновити