b_300_200_16777215_00_images_old_stories_Chervonohrad_2015_Vizerunky_134.gif5 квiтня у Червонограді вiдбувся традицiйний загальноміський фестиваль мистецтв «Великоднi вiзерунки». Цьогорiч дiйство проходило в Червоноградській філії Львівського музею iсторiї релiгiї (палаці Потоцьких).
У фестивалі взяли участь дошкільні навчальні заклади, загальноосвiтнi школи, Будинок дитячої та юнацької творчості, Школа мистецтв, Студiя образотворчого мистецтва при Народному домi Червонограда. Кожна експозицiя по-своєму оригiнальна та має свою «родзинку».

b_300_200_16777215_00_images_old_stories_Chervonohrad_2015_Vizerunky_006.gifРозпочалось святкування гаївками у виконанні фольклорного колективу навчально-виховного комплексу «Середня школа-колегiум» № 3 «Криниченька». За давніми українськими віруваннями, гаївки та веснянки свідчать про пробудження природи. Начальник вiддiлу культури м. Червонограда Iгор Мащак за великоднi експозицiї вручив грамоти учасникам фестивалю. Завершився фестиваль показом вишиванок студії дизайну української вишивки «Золота ниточка» (Народний дім), керівником якого є Оксана Футиш.

014.gif098.gif112.gif128.gif