З 8 березня по 8 квітня 2012 р. у Червоноградській філії Львівського музею історії релігії буде діяти виставка "Золота колекція" з Музею воскових фігур (м. Санкт-Петербург).

Музею воскових фігур понад 20 років. На протязі цього часу створено більше 3 тисячі фігур. На виготовлення однієї фігури затрачується від 3 місяців до 1 року. Пересувний музей постійно подорожує по світу (стаціонарної виставки нема). Вони побували в Італії, Болгарії, Чехії, Словаччині, Іспанії, Польщі, Румунії, на Кіпрі, в країнах СНД.

В майстернях музею працюють 80 працівників, більш ніж 20 професій: художники, конструктори, скульптори, історики, костюмери, гримери, візажисти, майстри по вживленні волосся - постажери.

Це вже втретє Санкт-Петербург експонує свої роботи у приміщенні музею. Цього разу буде представлено 28 фігур. Серед них є фігури релігійних персонажів - пророк Мойсей, цар Ірод, Будда, Заратустра; відомих персонажів світового кіно - Ж. Депардьє, 4 персонажі із фільму "Бетмен"; політиків минулого та сучасних - Чингісхан, А. Гітлер, У. Бен Ладен; поп-кумирів - Валерій Леонтьєв...

Ця виставка дасть можливість ознайомитися з цим видом мистецтва та подивитися на видатних постатей історії та культури, відтворених з воску.

Виставка працюватиме щоденно, з 10.00 по 18.00 год.

Червоноградська філія
Львівського музею історії релігії (палац Потоцьких)
80102, м. Червоноград Львівської обл., вул. Пушкіна, 10
Тел. (03249) 3 90 35, 3 97 43