Знайомимось із мистецьким культурологічним Львовом

2766268142.gifГостинний Львів відкрив свої двері для учасників «Літньої дитячої гончарної школи», що працювала у селі Стара Скварява. Разом із працівниками Музею «Староскварявський іконостас XVI–XVIII століть» школярі побували у Львівській національній академії мистецтв. Тут вони відвідали навчальні лабораторії та майстерні, завітали на кафедри художнього дерева, кераміки, металу, монументально-декоративної скульптури та інші. Учні ознайомилися з роботами студентів. А це вироби із глини, дерева, скла, металу.
Захопливою була також екскурсія підземеллями нашого музею. У Музеї етнографії та художнього промислу Інституту народознавства Національної академії наук України учні почули багато цікавинок про старовинні речі: меблі, посуд, скрині, годинники...
Стомлені, але спраглі яскравих позитивних емоцій, учасники дитячої гончарної школи ввечері повернулися додому.

Оксана Юфим, Олена Малюга

979278437.gif121549781.gif3038670789.gif