У Музеї-садибі родини Антоничів відкриють виставку пам'яті Героїв Небесної Сотні

виставка

Щороку 20 лютого згідно з Указом Президента України «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» відзначають День пам’яті Героїв Небесної Сотні.
 Вшановуючи пам’ять тих, хто віддав своє життя за гідне майбутнє нашої держави у Музеї-садибі родини Антоничів (філія Львівського музею історії релігії) презентують виставку львівської мисткині Оксани Спас-Прус. В експозиції представлять близько ста робіт, які виконано у різних художніх техніках: вишивки хрестиком і бісером, екибани, флористики, декупажу по дереву, бісероплетіння.
 Відкриття виставки 16 лютого, о 13 годині.
 Виставка чинна до 12 березня.

Ольга Дядинчук, Олена Малюга,
 наукові співробітники ЛМІР