Творча зустріч з художницею

2605725944.gif 15 травня в музейній вітальні музею «Людина.Земля.Всесвіт» Сокальській філії ЛМІР відбулася зустріч з молодою художницею Уляною Кравець. Це був дебют нашої краянки  . З 23 квітня по 15травня в нашому музеї експонувалася її перша персональна виставка.  На виставці було представлено 20картин художниці: квіти, пейзажі, абстракція виконані олійними фарбами та рідким акрилом.
 Привітати Уляну  прийшли рідні та близькі люди,   вчителі та учні Сокальської середньої школи №3, в якій вона навчалася.
Настоятель храму СВ.Миколая о.Михайло Назар  привітав і благословив мисткиню та всіх присутніх в залі.
Всевишній наділив Уляну Духом творчості, талантом до образотворчого мистецтва. Перед нами відкрилися творіння її рук, душі і серця.
Гостей  приємно вразили її твори, яскрава  експресія  абстрактних композицій, виконаних рідким акрилом. Оглядаючи їх і спілкуючись з художницею, ми щоразу більше відкривали для себе все нові і нові грані її таланту. Уляна бачить певні образи у найменших деталях, уявляє їх, заглиблюється щоразу глибше у них, відтворює у своїй пам’яті та втілює їх на полотні. Збулася її мрія - найперше показати свої художні твори у рідному місті. Своєю першою виставкою вона завдячує мамі, яка для неї є наставницею,   порадницею і подругою.
Окрасою свята були: учениця 4 класу СШ №3, переможець Міжнародного  конкурсу знавців рідної мови імені Петра Яцика Аня Діжак, котра читала власні вірші. Талановитий хлопчик, учень 3 класу – Вітя Білаш, виконав на акордеоні свою улюблену музичну композицію. Юні скрипалі – Ангеліна Трохимчук та Катя Ілечко  (лауреат обласних та Всеукраїнських конкурсів  скрипалів та піаністів) теж вітали мисткиню і зворушили серця всіх присутніх в залі.