Музей «Людина.Земля.Всесвіт» відсвяткував Новоріччя

Вітання з Різдвяними святами від « Берегині» та Сокальських пластунів

619849555.gifЗа традицією на Різдво Христове  з колядками і щедрівками , з поздоровленнями і засіваннями до музею завітав народний ансамбль СУ «Берегиня»  Сокальські пластуни показали  вертеп з національним колоритом для працівників музею та батьків. Всі присутні були щиро захоплені грою аматорів , які передавали біблійні історії про народження Cпасителя  в сучасній інтерпретації. Пізніше  після завершення дійства відбулося спільне частування. Різдвяна колядка об’єднала всіх  в залі.

2600981.gif

Енергетики України зустріли Різдво Христове в Сокалі

1029090245.gifВ День Різдва Христового   до музею завітали   представники системи "Укрінтерм" всіх регіонів. Щороку вони   зустрічають Різдво Христове в різних містах України.
У Різдво Христове 2018 року енергетики України відвідали музей "Людина.Земля.Всесвіт" в Сокалі та поспілкувалися з митцем Анатолієм Покотюком. Гості були надвичайно вражені експозиціями музею та його філософською спрямованістю. Вони висловили щиру вдячність Великому Майстру за його жертовну і натхненну працю.
... "Тут Сила і Віра в українську націю, українську державу. Тут незбагненна Таїна Мудрості", - відзначили гості.3572341.gif

Студентська молодь з Луганщини в музеї

У рамках Всеукраїнської програми “Схід і Захід разом» Львівщина прийняла 200 дітей з Донеччини, які проживають на лінії розмежування.
 Група дітей святкували  Різдво у сокальських сім’ях. Вони ознайомилися з галицькими традиціями, стали учасниками різноманітних культурних заходів,  глибше пізнали звичаї та обряди нашого краю. Вокальний ансамбль студентської молоді  « Всі зірки» Старобільського району, Луганської області  відвідали музей   « Людина.Земля.Всесвіт» м.Сокаля.1128328368.gif3592154004.gif