Від Святого Миколая до Різдва

3607145102.gifЩороку, з настанням зимової пори кожен з нас чекає на диво, адже лише зима створює казкову ілюзію, приносячи з собою новорічно-різдвяні свята. Напередодні Різдва Благодійна  Духовно – мистецька Фундація Анатолія Покотюка та музей « Людина.Земля.Всесвіт» в рамках проектів « Світ навколо нас» та «Від серця до серця» провели благодійну акцію «Від Святого Миколая до Різдва»  (для дітей – сиріт, людей похилого віку, одиноких).

Одним з найочікуваніших зимових свят, особливо малечею, є День Святого Миколая. За традицією в ніч на 19 грудня діти отримують подарунки, знаходячи їх під своїми  подушками. Тому вони вірять у диво, звершуване святим Миколаєм і вчаться в святого бути милосердними.
 В день Святого Миколая  волонтери  Духовно – мистецької Фундації  Анатолія Покотюка  вручили подарунки дітям – сиротам та дітям позбавленим батьківського піклування   Сокальської середньої школи №5. Для них це було радісною несподіванкою. Не забули і про одиноких та людей похилого віку, яким особливо потрібна наша увага і опіка. Для них волонтери і працівники музею приготували продуктові набори. Ці люди  були зворушені  виявом милосердя, чутливості  та доброти та вдячні за турботу та опіку про них.   Напередодні  Нового року та Різдва в музеї панувала атмосфера творчості,  креативу та пошуку цікавих ідей. Музейні працівники експериментували з різноманітними матеріалами, щоб власноруч  прикрасити ялинку,цікаво оформити інтер’єр музею, своєї домівки,  поділитися своїми вміннями з іншими, пригадуючи давні традиції Різдвяних свят в Україні.
13 та 27 грудня в музеї було проведено два майстер – класи по виготовленню різдвяних прикрас «Новорічний декор «Різдвяна Україна», на яких працівники музею Оксана Паталай та Оксана Ямова показували  учням та батькам СШ №5  міста Сокаля як можна власними руками  виготовляти святкові прикраси, декорувати їх, використовуючи тканину, мереживо, нитки, бусинки, шишки, калину, зробити подарунки на Різдво, принести радість, позитивні емоції  та несподіванку своїм рідним, близьким, людям похилого віку, одиноким.

2871751809.gif717733765.gif2952104759.gif