Старий рік минає.......

2366298912.gifТрагічні події в Україні знову і знову повертають нас до воєнних дій, які відбуваються на сході країни. Протягом 2014 – 2015 років працівники музею « Людина.Земля.Всесвіт» підтримували тісні зв’язки із волонтерами м.Сокаля. Ми неодноразово проводили акції на підтримку українського війська, передавали для бійців духовну та матеріальну допомогу, зокрема листівки із зображеннями авторських ікон митця Анатолія Покотюка, каталоги про наш музей. Залучали до участі в акціях учнів і вчителів СШ №5 та санаторної школи – інтернату м.Сокаля.
У Другій окремій Галицькій бригаді НГУ ( 15 ОМПБ) на сході служив наш земляк зі села Завишень, Сокальського району Олег Галатюк. Влітку він і його побратими передали для нашого музею через волонтерів український прапор з автографами бійців бригади та своїм автографом, а також інші експонати, які доповнили розділ експозиції « Хай святяться Ваші Імена». В грудні, підірвавшись на міні, Олег Галатюк загинув, залишивши сиротами своїх малолітніх дітей. 26 грудня на похорон Олега приїхали його друзі із Сєвєро – Донецька, Черкаської області. В цей день вони побували у музеї, оглянули експозицію та поринули у спогади про важкі будні на передовій, про бойових побратимів, які загинули на війні. Вони віддали своє життя за Україну. Адже Україна живе у їхніх серцях і душах. Відважні воїни своєю кров’ю окропили рідну землю, взявши тягар людей на свої молодечі плечі.

1368963873.gif2773053491.gif

Ольга Янчук, мол.науковий співробітник