Всепереможна сила світла

2529784241.gif21серпня 2015року в музеї «Людина.Земля.Всесвіт» відбулася презентація нової експозиції «Всепереможна Сила Світла.» В цій експозиції нас зустрічае Буття, таке, яке воно бачиться митцеві Анатолієві Покотюку, який разом з гроном своїх помічників –однодумців втілив Його в цій духовній оселі вічного.
У суєті суєт ми втратили здатність думати про основу Буття і забули про ціль свого існування на Землі.
На превеликий жаль, людська свідомість не змінюється упродовж тисячоліть , тільки розум пішов уперед, створюючи чудеса техніки та науки, з допомогою яких люди вдосконалюють способи братовбивства. Вищі істини не приваблюють людство. Воно відкинуло етику духу та полонило себе духовною нерухомістю, так і не навчилося розуміти, що ми , наша планета, система планет та сукупність цих систем є не що інше , як єдиний організм, який переслідує цілком інші ідеї існування, далеко не ті, які встановила для себе людина. Тому на Землю було послано великих Посвячених і високих Вчителів.
Вік по віку, тисячоліття по тисячоліттю через них було послано людству послання, призначені окремим народам: зробити остаточний вибір – Світло чи Темрява, Мир чи Війна, Серце чи Кулак, Мудрість чи невігластво. Ця древня Істина входить в усі релігії світу. Війна Світів у розпалі зараз, і будемо сподіватися, що людина не стане до сил Темряви, бо інакше Небесні Сили зітруть її з лиця Землі. Про це розповідає нова експозиція. Оглядаючи її, твори художників Анатолія Покотюка, Богдана Ямового, Анни Вихтюк, ми бачимо світ різноликий у формах, поліфонічний у звучанні своїх символічних сенсів та разом з тим такий предметно-конкретний. У кожного з глядачів – свої враження і особисті сприйняття побаченого і співпережитого. Відчути глибинну суть експозиції допомогло високо-майстерне виконання музичних творів викладачами Сокальської школи мистецтв імені Віктора Матюка Ірини Когут, Ірини Грабової та Тетяни Троцько.4277159953.gif1480826360.gif1696838728.gif

3281019297.gif2217745265.gif

1907408305.gif