Подаруй радість

680619641.gifНапередодні Нового Року та Різдва Христового в рамках проекту «Світ навколо нас» Сокальський музей «Людина.Земля.Всесвіт» спільно з Благодійною Духовно-мистецькою Фундацією А.Покотюка проводять благочинну акцію «Подаруй радість». В акції прийняли участь школярі 7 класів Сокальської санаторної школи-інтернату. Таку акцію ми проводимо не вперше, адже наш музей вкотре не залишається байдужим до подій в Україні. 2 та 10 грудня ми продовжили творчі цикли занять «Діти на підтримку українського війська». Школярі разом з художницеюАнною Вихтюк працювали з глиною-шамот, а з народними майстрами Богданом та Оксаною Ямовими з гончарною глиною. Діти виготовляли обереги для відважних , сміливих наших оборонців, старанно ліпили символи захисту у вигляді козацьких хрестів, трипільських берегинь, солярних, сонячних круговертів, ангеликів та інших символічних щитків. Тішило душу те, що кожен маленький творець в запалі емоцій впевнено і з вірою наносив рельєфом наш найвищий оберіг – тризубець! Здається, такі юні українці, а проте сміливі у своїх переконаннях і горді своєю приналежністю до цих подій. Вони пишаються своєю національністю, бо саме вони повинні довершити і зберегти високе піднесення Українського Духу! До акції долучилися музейні працівники , члени Фундації та волонтери, які на зібрані кошти закупили теплі речі, засоби гігієни, солодощі та разом з тим передали українським воякам промінчики тепла, любові та підтримки.

1772334950.gif3046283168.gif3347914741.gif4098823725.gif