Львівська філія Національного науково-дослідного реставраційного центру України репрезентує виставку «Реставрація творів мистецтва». У виставковій залі Львівського музею історії релігії 7 жовтня будуть представлені відреставровані роботи з Музею-церкви Зішестя Святого Духа, що в місті Рогатині (філія Музею мистецтв Прикарпаття), Волинського краєзнавчого музею, Львівського історичного музею, Львівської національної галереї мистецтв імені Б. Г. Возницького, Музею «Дрогобиччина», Державного історико-культурного заповідника в місті Острозі.
    Основу виставки становлять пам’ятки іконопису, перлини декоративного мистецтва культового призначення, які вирізняються вишуканою майстерністю, техніко-технологічними особливостями і мають своє культурне, історичне, художнє значення. Серед найцінніших експонатів, що привернуть увагу широкого загалу, – ікони XVII–XVIII століть: «Христос-Пантократор», «Святий Миколай»,  «Апостоли Павло та Іоан», інші. До огляду виставлять царські ворота «Дерево Есея». Робота виконана в техніці декоративної різьби. Окрасою виставки стануть картини невідомих художників XVIII–XIX століть: «Селянин з глечиком», «Мати Божа у стражданні», «Пієта», «Вінчання князя Миколи Радзивіла з Катериною Франтішкою Гонзак».
     Оцінити високий професійний рівень художників-реставраторів     Національного науково-дослідного реставраційного центру України, здобутки їхньої плідної співпраці з науковцями, фахівцями музейної справи, відчути довершену красу експонованих творів можна буде на виставці «Реставрація творів мистецтва».
    Відкриття виставки 7 жовтня, у п’ятницю, о 16 годині у Львівському музеї історії релігії, що на площі Музейній, 1.
     Виставка чинна до 8 листопада.

Руслана Бубряк, Олена Малюга,
                                                наукові співробітники ЛМІР