З 1 липня в музеї працює виставка "Віровчення та храми  Бахаї". Бахаїзм (від араб.  «бага» — «світло», «слава») — всесвітня релігія, заснована Багауллою в Персії в 19-му столітті, яка на початку 21-го століття налічує близько шести мільйонів прихильників майже у всіх країнах світу (українські прихильники називають її Віра Багаї

Багаї вважають, що історія релігії — це просто процес освіти, запланований богом, і що засновники релігій — посланці бога і відкривачі його Плану. Багауллу розглядають як найостаннішого на цей час, центрального, але не останнього посланця бога. Він називав себе довгожданим вчителем і наставником усіх народів, що сповідують християнство, іслам, буддизм та інші релігії, і його місія — встановити міцні підвалини для єдності в усьому світі й урочисто відкрити епоху світла та справедливості, яка, як очікують багаї, неминуче прийде.

Принципи вчення релігії багаї — принципи єдності бога, єдності релігії та єдності людства.

На вмставці можна познайомитись з найважливішими положеннями віровчення багаї, їх діяльністю, оглянути фотографії величних храмів, що розташовані у різних країнах, та вервиці, якими користуються багаї.

Куратор виставки -- с.н.с. музею Володимир Гарбузюк

b_239_159_16777215_0_0_images_old_IMG_9986.gif