Семінар для регентів і дяків церковних хорів

З нагоди Року Божого Слова в Україні та національного дня молитви за Україну Львівський музей історії релігії спільно з музеєм «Староскварявський іконостас XIV–XVIII ст.» і літургійною комісією Сокальсько- Жовківської єпархії УГКЦ організовують 276882435.gif на тему: «Церковний спів – як форма церковного служіння».
     Серед виступаючих: диригент і композитор, професор Львівської національної музичної академії імені Миколи Лисенка Богдан Дерев’янко (тема «Сучасний стан духовного співу і музики в Україні»), диригент-хормейстер, співак (баритон), професор Львівської національної музичної академії імені Миколи Лисенка Олег Цигилик («Практичні поради в дяківстві»), магістр богослов’я, викладач Українського Католицького Університету Максим Тимо («Духовний вимір літургійного співу»), голова літургійної комісії Сокальсько- Жовківської єпархії УГКЦ отець Ярослав Малиш («Літургійне благочестя»), протосинкел Сокальсько-Жовківської єпархії УГКЦ отець Володимир Коткевич.
     Семінар розпочнеться 9 червня, у суботу, об 11 годині у Жовкві, у приміщенні Храму святого священномученика Йосафата УГКЦ.

Олена Малюга, науковий співробітник ЛМІР