Перша коляда у плебанії отця Василя

Напередодні новорічно-різдвяних свят у Музеї-садибі родини Антоничів (філія Львівського музею історії релігії) відбудеться перша коляда.
     5 грудня у «Музейній вітальні» Бортятина чекатимуть гурт «Вишиванка» Благодійного фонду «Еко-милосердя» міста Соснівка. Учасники заходу – громадські діячки, депутати міської ради Марія Савчук й Ірина Дубанова, бібліограф, авторка й ведуча мистецьких програм на червоноградському радіо «Новий двір» Руслана Федюк, керівник Благодійного фонду «Еко-милосердя» Павло Савчук, поет Богдан Бовшик, філолог, психолог, волонтер, художниця, член Національної спілки журналістів України Віра Олеш. Вони підготували нову, по-домашньому теплу атракцію. Звучатимуть українські старовинні й сучасні авторські й народні колядки, щедрівки. Порадує Гурт гарними віншуваннями й різдвяним вертепом, іншими творами зимового циклу.
     Цікавими і в той же час невідомими, розкішними, магічними для присутніх будуть майстер-класи з пов’язування хустки (хусткування), виготовлення зернових прикрас в етно-стилі.
     Розпочнеться коляда у Антоничів 5 грудня, у середу, о 14 годині.
                                               Олена Малюга, науковий співробітник ЛМІР
2615065421.gif