«Білий янгол Антонича»

1893609914.gif   У Музеї-садибі родини Антоничів (філія Львівського музею історії релігії) презентують фотовиставку Наталії Ратушної «Білий янгол Антонича». Це філософський підхід майстра до творчості поета, пошук мистецьких гармоній, де вміло поєднано фотографічне зображення і малюнок, певні предмети, тобто, реальність і фантазію. На виставці представлено понад 30 світлин, серед яких: «Дно пейзажу», «Вишні», «Весняна ніч», «Ліс», інші.
     Наталія Ратушна – фотохудожниця, журналістка, член Національної спілки журналістів України (НСЖУ), автор кількох персональних фотовиставок, серед яких – «Мандрівка до …себе», «Гіркий полин Чорнобиля», «Жінка: романтична і одержима», «Ті, що йдуть на війну». Також вона є активною учасницею міжнародних фотовиставок, має почесне звання члена Міжнародної асоціації фотомитців «FIAF».
     Виставка чинна до 4 жовтня.

3753259985.gif1240938116.gif