Контакти

Літературні читання пам’яті поета Романа Лубківського. До річниці від дня смерті.

1939337991.gifУ Музеї-садибі родини Антоничів (філія Львівського музею історії релігії) 26 жовтня вшановуватимуть пам’ять українського письменника, державного і громадського діяча, лауреата Національної премії України імені Т. Г. Шевченка Романа Лубківського. Зберуться друзі, пошановувачі таланту відомого поета, одного з ініціаторів створення Музею-садиби. Учні Бортятина декламуватимуть вірші із збірки поезій «Легенда про поета» і книги Марії Людкевич «25 улюблених віршів Романа Лубківського».

«Боже, моє схорони ім'я,
Та сохрани життя Україні…»
Р. Лубківський
«Псалом 42. Про повернення до Святині»

Відомий львівський фотограф Йосип Марухняк презентуватиме світлини із життя Романа Лубківського: «Думи мої, думи…», «Роздуми», «Доспіли яблука в саду Романа Мар’яновича», «Збірка поезій – Його Святості Філаретові», «Біля пам’ятника Маркіянові Шашкевичу у селі Нестаничі з письменником Левком Різником».
Торкнутися не тільки руками, а й серцем великого розмаїття творчого доробку Романа Лубківського зможуть прихильники його таланту. З фондової колекції музейники виставлять збірки книг поета: «Камертон Шашкевича», «Світи Святослава Гординського», «Вибрані твори», інші.

Побувати на літературних читаннях творів Романа Лубківського, отримати незабутні емоції, враження, нові знайомства, просто відпочити від важких трудових буднів і поринути у світ поетичного слова працівники «Музею-садиби родини Антоничів» запрошують 26 жовтня, у середу, о 14 годині.

Ольга Дядинчук, Олена Малюга,
наукові співробітники Львівського музею історії релігії
телефони: (38032 34) 31 036; (38032) 235 61 00, 235 70 07, 26148 22