Контакти

Рекламно-інформаційний відділ

Фондові колекції

Детальніше...Фондові колекції музею містять велику кількість об’єктів матеріальної і духовної культури, які стосуються розвитку, формування і становлення релігійних вірувань, церков, світських і релігійних організацій, релігійних і церковних діячів, нетрадиційних релігій.

Сторінка перебуває на стадії наповнення

Зайдіть, будь ласка, пізніше...

Червоноградський музей

Детальніше...Червоноградська філія Львівського музею історії релігії відіграє значну роль в культурному житті міста Червонограда (до 1951р. м. Кристинопіль) та північного регіону Львівщини (Сокальський та Радехівський райони).

Музей розпочав свою діяльність у 1980 році в недіючих на той час церкві і монастирі оо. Василіан. З 1990 року він розташований у видатній пам'ятці архітектури середини ХVІІІ ст. - палаці Потоцьких, побудованому за проектом французького архітектора П'єра Ріко де Тірреджеллі. У своїй архітектурі будівля поєднує два стилі: бароковий та ранній класицизм. Різниця між проектом і теперішнім виглядом палацу є значною, що пояснюється численними пожежами ХУШ-ХІХ ст. та пізнішими перебудовами.

теги:

Рекламно-інформаційний відділ

Детальніше...Завдання відділу – забезпечувати засоби масової інформації матеріалами про найважливіші події у житті музею. З цією метою на музейні заходи завжди запрошуються журналісти газет та журналів, телебачення і радіо, інформаційних агентств, представники усіх мас-медіа Львова. Побачене знаходить відображення в їхніх репортажах чи інтерв’ю, звітах чи просто інформаціях.

Крім цього, наукові працівники музею публікують свої статті, релігієзнавчі дослідження в періодиці, виступають на телебаченні, радіо.

Про нас пишуть, показують та говорять журналісти. А ми їм у цьому допомагаємо: збираємо й реставруємо нові експонати, будуємо й поновлюємо експозицію, демонструємо виставки і проводимо концерти органної музики, розшукуємо цікавих людей і зустрічаємося зі служителями різних церков і релігій, проводимо екскурсії і, просто, з усіх сил намагаємося зберегти Львівський музей історії релігії, щоб залишити нащадкам хоча б невелику частку нашого духовного і сакрального минулого.