«Великодні візерунки - 2017»

3027145818.gifДоброю традицією стало у Червонограді проведення фестивалю «Великодні візерунки», який ось уже двадцять два роки поспіль відображає майстерність червоноградських школярів, місцевих митців і шанувальників українських прадавніх традицій. Уже традиційно палац Потоцьких (Музей історії релігії) у Вербну неділю, 9 квітня 2017 року, гостинно зустрів мешканців нашого міста. Цьогоріч у заході брали участь 27 учасників: дошкільні навчальні заклади, загальноосвітні школи, Будинок дитячої та юнацької творчості м. Червонограда, Школа мистецтв, Студія образотворчого мистецтва при Народному домі, громадські організації «Ніка» та «Промінь надії», авторські виставки. Цього року вперше у фестивалі взяли участь вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості м. Соснівки. На виставці представлені експонати у трьох номінаціях: «Великодня писанка», «Вишивка» і «Великодня композиція».
   2017 рік є ювілейним для Червонограда – нашому місту Кристинополю-Червонограду виповнюється 325 років! Учасники намагались поєднати ці дві теми (великодню та ювілейну) і представили цікаві великодні композиції, що відображають свято Воскресіння Христового та багату історію нашого міста.
   На фестивалі заступник мера міста Червонограда п. Наталія Турко привітала присутніх із святом та вручила грамоти усім учасникам фестивалю, а завідувач музею п. Галини Гриник уже традиційно виокремила у кожній міні-виставці те оригінальне та неповторне, чого немає на інших.
   Під час урочистостей були проведені акцiї «Кристинополю-Червонограду ? 325» та «Писанка захисникові». Метою першої акції було розмалювати паперову писанку і оздобити нею напис «Кристинополю-Червонограду ? 325». За умовами другого проекту кожен учасник фестивалю, гість, відвідувач міг подарувати захисникам України виготовлені власноруч вироби образотворчого чи декоративно-ужиткового мистецтва на Великодню тематику.
   Концертну програму підготували ансамбль танцю «Молодість» Червоноградського Народного дому, вихованці громадської організації неповносправної молоді «Промінь надії», тріо бандуристок Червоноградської школи мистецтв у складі Наталії Зіньків, Олени Цар і Наталії Тимосевич. Святкове дефіле вишиванок продемонстрували вихованці Червоноградського Будинку дитячої та юнацької творчості.
   Виставка «Великодні візерунки - 2017» діятиме до 15 червня 2017 року.

3891846551.gif3481762651.gif1612622844.gif450820252.gif666816812.gif650057054.gif467614958.gif4158056643.gif